Arriba final Casal Abat Oliba!Juliol emocionant per la nostra Escola!Bon estiu!!

Estimades famílies! Ja acaba el Casal i ha sigut un éxit els nens han gaudit molt de totes les excursions, les activitats que han programat els monitors, la música , la nit a l’Escola amb tunels plens de sorpreses, activitats en anglés amb mestres nadius ,els jocs i les rialles de tots! Els pares han pogut seguir les activitats. També agrair els alumnes de la ESO que encara venen al Casal de la nostra Escola a gaudir del Casal!! L’Any vinent esperem que siguem tota l’Escola disfrutant del Casal!!!

Us desitgem unes molt bones vacances i continuar gaudint de l’estiu.

Estimadas familias! Ya termina el Casal y ha sido un éxito los niños han disfrutado mucho de todas las excursiones, las actividades que han programado los monitores, la música, la noche en la Escuela con túneles llenos de sorpresas, actividades en inglés con maestros nativos, los juegos y las risas de todos! Los padres han podido seguir las actividades. Agradecemos a los Alumnos de la ESO que siguen viniendo a nuestro Casal porque se lo pasan genial! El año que viene os esperamos a toda la escuela!

Os deseamos unas muy buenas vacaciones y continuar disfrutando!!